O MNIE

Jestem założycielką i projektantką marki BOTU design.
W 2019 roku ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku. Architekturą wnętrz, sztuką i szeroko pojętym projektowaniem zajmuję się od wielu lat. Już od dziecka wiedziałam, kim zostanę w przyszłości. Kocham inspirujące podróże, psychologię, fotografię i design. Od 3 lat pracuję również jako wykładowczyni na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Architektury.

Projektowanie to dla mnie przede wszystkim słuchanie potrzeb klienta. Staram się sprostać każdym oczekiwaniom inwestorów - lubię wyzwania i pracę twórczą.
Współpracuję z wykonawcami i artystami z Trójmiasta, Olsztyna, Warszawy oraz Krakowa.
imagePosiadam 11 letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz poparte 5 letnimi studiami dziennymi oraz 6 letnim doświadczeniem w zawodzie pracując w warszawskich i trójmiejskich biurach architektonicznych.W 2022 ukończyłam szkołę fotografii Fotografika.
image Moja praca magisterka pt. Zakole Sztuki - koncepcja artinkubatora w gdańskiej dzielnicy Stogi otrzymała II nagrodę w kategorii architektura wnętrz od Architektura i Biznes. Posiadam również wiele innych nagród o zasięgu między narodowym i ogólnoposkim w dziedzinie architektury i fotografii.
imageTworzę wnętrza od koncepcji przez dokumentację wykonawczą a skończywszy na wsparciu realizacyjnym w trakcie prac na budowie. Od wielu lat zajmuję się także fotografią, dzięki której mogę pokazywać piękne wnętrza, przedmioty i ludzi.
Przeczytaj o mnie więcej
image
Formularz kontaktowy do bezpłatnej wyceny
Wybór Usługi
Projekt Standardowy
Projekt Standardowy z nadzorem autorskim
Projekt Koncepcyjny
Projekt Jednego Pomieszczenia
home staging
konsultacja architektoniczna
fotografia wnętrz
Akceptuję politykę prywatności Firmy BoTu Design